Siūlome akvariumų priežiūros ir tvarkymo paslaugas! Mūsų firma parduoda, įrengia, konsultuoja ir prižiūri akvariumus. Mūsų daugiametė patirtis rodo, kad akvariumas suteikia jaukumo ir namų šilumos jausmą, nuima stresą ir įtampą, nuramina ir atpalaiduoja po sunkios darbo dienos. Akvariumas tinka bet kurioje įstaigoje: restorane, viešbutyje, bibliotekoje, vaikų darželyje, banke, kazino, bet kuriame name ar bute ir įvairiose vietose, net ir tose, kur Jums atrodo neįmanoma įrengti. Mes patariame, suprojektuojame, importuojame ir įrengiame įvairių dydžių bei formų jūrinius ir gėlavandenius akvariumus. Parenkame reikiamą įrangą, apšvietimą, filtracijos sistemą, dekoracijas ir kitus elementus, reikiamus akvariumui įrengti. Akvariumų įrengimas ir priežiūra yra ne tik pagrindinis mūsų verslas, bet ir hobis, kuriuo užsiimame nuo 1991 metų. Kreipkitės, mes pasiruošę jums padėti.

Standartinių akvariumų dydis labai dažnai netinka numatytai vietai namuose ar biure. Tokiais atvejais „Akva art“ gali pagaminti specialiai Jūsų interjerui tinkantį akvariumą, kurį įrengti tampa įmanoma bet kurioje patalpos vietoje.

Teisingai suprojektuotas akvariumas pirmiausiai turi puošti erdvę, kurioje gyvenama ar dirbama, bet kartu jis turi būti patikimas, turi būti patogu jį tvarkyti.

Mūsų pagaminti akvariumai visiškai atitinka visas šias funkcijas (gal geriau – visus šiuos reikalavimus), nes mes rūpinamės kiekvienu gamybos žingsniu nuo pat pradžios iki pabaigos, nuo stiklo iki pabaigto akvariumo (nuo stiklo parinkimo iki akvariumo gyventojų).

Mūsų akvariumai:

  1. Gaminami tik iš kokybiško Pilkington arba Saint Gobain stiklo, kuris rinkoje išsiskiria savo skaidrumu, tvirtumu ir atsparumu įbrėžimams.
  2. Stiklas parenkamas optimalaus storio, atitinkantis europinius standartus, o tai sumažina spaudimą akvariumo viduje.
  3. Projektuojami taip, kad jiems galima parinkti bet kurią pageidaujamą įrangą ir akvariumą bus patogu tvarkyti bei prižiūrėti.

Viskas apie akvariumus, jų gyventojus ir augmeniją!

Akvariumo norinčiam žmogui visada kyla daug klausimų: kaip turėtų atrodyti jo akvariumas, kuo jį apgyvendinti, kokius augalus pasirinkti, kokio intensyvumo apšvietimas reikalingas ir kokia įranga būtina.

Daugeliui žmoniu akvariumistika yra hobis. Na, o mums ji virto profesionaliu užsiėmimu, kuris tęsiasi jau beveik 20 metų. Džiaugiamės, kad didžioji dalis besikreipiančiųjų pagalbos įrengiant akvariumą, ateina pas mus pagal rekomendacijas. Kai kas susiranda mus po to, kai gyvai pamato mūsų jau atliktus darbus.

Per daugelį kasdienės praktikos metų atsirinkome, kokia įranga, stiklas ir šviestuvai yra geriausi ir ilgaamžiškiausi iš esančių rinkoje. Taip pat žinome, kokį akvariumą („optimalus“ dydis, forma, vieta patalpoje) lengviausia prižiūrėti ir tvarkyti, kad nuolat džiugintų akis ir sielą. Atskiras klausimas – kokį gruntą, šakas parinkti, kad ilgainiui vanduo nepageltonuotų, nesidrumstų. Visi šie techniniai klausimai iš tikrųjų labai svarbūs, nors pradedantysis akvariumininkas apie tai gali net nepagalvoti. Čia tikrai būtina profesionalo konsultacija. Pagal taisykles tinkamai įrengtas akvariumas vėliau nepridarys jokių rūpesčių.

Be techninių dalykų gėlavandeniams akvariumams svarbu ir flora bei fauna. Augalai bus gražiausi, jei bus parinkti pagal spalvas, dydį ir kitus parametrus. Žuvys ar kiti akvariumo (gėlavandenio ar jūrinio) gyvūnai privalo tarpusavyje derėti. Ir šiuo atveju kalbame ne apie spalvas, o apie charakterį, gyvenimo sąlygas, reikiamą vandens temperatūrą ir kt. Negalima kartu su taikiomis žuvimis apgyvendinti teritorinių, aršių, konkuruojančių žuvų, nes plėšriosios skriaus ramias, draugiškas. Sužalotos žuvys serga, miršta, pagaliau, žaizdotų gyvūnų vaizdas nėra malonus. Taip pat reikia pagalvoti, ar visaėdės, ar vegetarės žuvys tinka prie akvariumo augalų. Dalis žuvų nuolat kramsnoja augalus, kartais ir visai juos nuvalgo.

Šiais laikais įmanoma įgyvendinti net ir drąsiausią sumanymą ir mes pasirengę padėti Jums tai padaryti!